Brikk BSFF-20GR 20″ Floor Fan
Availability:
Sold Out
💳 Installment Options
x| Installment Price | ₱2,999 |
| 3 months | ₱1,000/mo |
| 6 months | ₱500/mo |
| 12 months | ₱250/mo |
| 24 months | ₱125/mo |
Works with these trusted banks.
₱2,999
- Ju150° overheating fuse protection
- 150° tilt angle
- Rotary switch
Sold Out
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | L 29 x W 59 x H 59 (cm) |
| 5 blades |
| 3-speed settings |
| 150° overheating fuse protection |
| 150° tilt angle |
| Rotary switch |
| Power: 230V a.c. 60Hz |
| 90 Watts |
| 1 Year Warranty on Parts & Service |
Brikk BSFF-20GR 20" Floor Fan